Emlak

Son 4 gün! Ziraat Bankası bu 117 metrekare daireyi sadece 95 Bin TL’ye satıyor

Ziraat Bankası’ndan inanılmaz fiyatlara satılık daire ilanları yayınlanmaya başladı. Ziraat Bankası bugün, her biri 117 metrekare büyüklüğünde olan daireleri sadece 95 bin TL’den satışa çıkardı. Ziraat Bankası’ndan satılık bu dairenin ısınma tipi doğalgazlı kombili ve krediye uygun mesken olup bu ilan için başvuru süresi an itibari ile 4 gün ve 13 saat sonunda sona eriyor.

Satılık bu apartman dairesi için Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, dairenin bağımsız mesken nitelikte olduğu ve 117 metrekare büyüklüğünde olduğu belirtildi. Dairenin satış fiyatı 95.000 TL olup, bankanın resmi internet sayfası üzerinden teklif usulü ile satılmaktadır. Bu satılık daireye sadece 1000 TL teklif vererek toplamda 96.000 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.Bunun için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hemen bu ilana teklif verebilirsiniz.

Peki, Ziraat Bankası’ndan satılık bu daire hangi ilde ve hangi adreste? Genel yapı özellikleri ve genel oturum durumu nasıl? İşte detaylar…

GENEL ÖZELLİKLERİ

117 m² Alanlı, 117/7452 Arsa Paylı, Mesken Nitelikli, 2.Bodrum Kat, 2 Nolu Bağımsız Bölüm