EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank doğalgazlı 3 odalı bu daireyi 48 bin TL’den satacak!

Vakıfbank 2 Şubat 2022 tarihinde çok ucuza ev almak isteyenler için fırsat niteliğinde bir satılık daire ilanı yayınladı. İlana göre Vakıfbank, doğalgazlı ve 3 odalı daireyi 48 bin TL’den satacak. Bankadan satılık bu daire il merkezinde ve merkezi konumda olup, ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sağlıyor.

Piyasalarda 1+1 evlerin bile fiyatları 200 bin TL’den başlarken Vakıfbank, kendi resmi internet sayfası üzerinden 3 odalı apartman dairesini 48.000 Türk Lirasından satışa sundu. Vakıfbank’tan satılık bu daire teklif usulü ile satışa sunulmuş olup, minimum 2.500 TL teklif vererek toplamda 50 bin 500 TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Peki, kamu bankasından satılık bu daire hangi ilde? 48 bin TL’ye satışa sunulan bu dairenin genel kullanım durumu nasıl? Tüm sorularınızın cevabı ile birlikte bu evi hemen bu belirtilen fiyattan almak ve dairenin fotoğraflarını görüntülemek için aşağıda Vakıfbank’a ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hemen teklif verebilirsiniz.