İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

SMYRNA ART Tüp Bebek Merkezine teknisyen alımı yapılacak!

Özel JİN-AS Doğum Ve Kadın Sağlığı LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un sayfasında 00005744395 ilan kodu ile iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre SMYRNA ART Tüp Bebek Merkezine en az lise mezunu 2 adet teknisyen alımı yapılacak!

Anadolu Cad. No: 34 Bayraklı – İzmir adresinde bulunan SMYRNA ART Tüp Bebek Merkezine alınacak teknisyenlerin tamir, bakım, onarım gibi işlerden anlıyor olmaları gerekmektedir. Teknisyen alımı için kurum tarafından yayınlanan ilan detaylarında şu bilgilere yer verildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

SMYRNA ART tüp bebek merkezin ‘de çalışmak üzere;

Tamir, bakım, onarım gibi işlerden anlayan teknisyen alınacaktır.

Tamirat ve tadilat işlerinden anlayan,

Küçük çaplı boya, tesisat şoförlük gibi işleri yapabilecek,

En az lise mezunu,

En az b sınıfı ehliyet,

Askerliğini yapmış olmak,

Başvurularda öncelikli tercih olmasa da;  elektrik, alarm sistemleri, hastane gaz sitemleri, tıbbi atık gibi işlerden anlayan, daha öncesinde bir sağlık kuruluşunda bu tarz bir işte çalışmış, ikamet olarak yakın bir konumda oturan adaylara öncelik verilecektir.

BAŞVURU İŞLEMELERİ

Başvurular; turgay.dogan@smyrnatupbebek.com adresine mail yoluyla cv gönderimi şeklinde yapılacaktır. Telefon ile başvuru yapılmayacaktır. Gerekli görülen adaylarla yüz yüze bir mülakat daha yapılacaktır. Bu nedenle adayların iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Fotoğrafsız (https://kamuisilanlari.net/) müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır. İŞKUR üzerinden online başvuru için aşağıda belirtilen linki tıklayınız. Son başvuru tarihi 21.11.2020’dir.

Bu ilana hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir