İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

Almanya’da istihdam edilmek üzere bay ve bayan hemşire alımı yapılacak!

Almanya’nın Koblenz kentinde faaliyet göstermekte olan Health Agency isimli şirket tarafından, bölgede ki hastane ve yaşlı bakım evlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet bay ve bayan hemşire alımı yapılacak!
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 00005747012 iş ilanı nosu ile yayınlanan ilana son başvuru tarihi 11.11.2020’dir. Başvuru yapacak adayların en geç bu belirtilen tarihe kadar, aşağıda belirtilen linke tıklayarak başvuru ekranı üzerinden online başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

ALMANYA HEMŞİRE ALIMI

Almanya’nın Koblenz kentinde faaliyet göstermekte olan Health Agency isimli çözüm ortağı şirket tarafından Almanya’da çalışma ve oturma izni alınarak toplamda 20 bay ve bayan hemşire mesleğinde elemanının bu şirket bünyesinde bölgedeki hastane ve yaşlı bakım evlerinde çalışabilmesi için firmamız aracı firma olarak yetkilendirilmiştir.

Türkiye’de aşağıda belirtilen niteliklere sahip adayların bu şirketle bağlantı kurabilmesi amacıyla firmamız aracılık yapmak istemektedir. Adayların tüm resmi işlemlerini Health Agency isimli şirket ( https://kamuisilanlari.net/ )tarafından Almanya’da alman sağlık bakanlığı ile yürütülecektir.

ARANAN NİTELİKLER:

20-40 yaş arası, Bay-bayan

B1 tipi Almanca sertifikası (Sertifikası olmayan adaylar B1 tipi sertifikayı kursa giderek almak zorundadır.)

Yurt dışı çıkış yasağı olmayan kişiler bu ilana başvuru yapabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilgi için: Ankara Temsilcilik Seyhun- Şahin Figen KILIÇ:05308460923-Adana Temsilcilik Vedat Can Şahin 05326920923 -08503051101 www.vgroupdanismanlik.com

Müracaat İçin:vgroupdanismanlik@gmail.com adresine cv gönderimi yapılmalıdır

Uygun görülen adaylar mülakat için telefonla aranarak mülakata çağrılacaktır.

İşbu ilan İŞKUR Adana İl müdürlüğünün 53421419-301.03 sayılı izni ile verilmiştir.

Online başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu