İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

Candan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezine hemşire alımı yapılacak!

Candan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Rehabilitasyon, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 00005750873 no ile yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Candan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ne en az lise mezunu hemşire alımı yapılacak!

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Mimar Sinan Mah. 2368 Sok. No:56 Efeler Aydın’da bulunan Candan Huzurevi’ne hemşire alımları İŞKUR üzerinden yapılacak olup adaylar müracaatlarını mutlaka telefon üzerinden yapacaklardır. Hemşire alımı başvuruları 26.11.2020 tarihinde sona erecektir. Yayınlanan ilan detaylarında kurum şu bilgilere yer vermiştir.

Candan Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezinde çalıştırılmak üzere hemşire alınacaktır.

İşyerinde yüz yüze görüşme yapılmayacak olup, kişiler müracaatlarını mutlaka telefon üzerinden yapacaklardır.

İnternetten başvuracak adaylar BAŞVUR butonu ile başvurusunu tamamladıktan sonra MUTLAKA işverenle iletişime geçmelidirler.

İletişim: 905413909771  – Melis Hanım

Bu ilana İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Candan Huzurevi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından onayları verilmiş, bakım ihtiyacı olan engelli bireylerin, bakım, sağlık, yaşama katılım ve güvenlik ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş Aydın ilinde hizmet veren huzurevidir. Huzurevinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ihtiyacı olan misafirlere, Onkoloji hasta grubuna hizmet verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir