GündemSON DAKİKA

Son dakika! 4 Bakan istifa mı ediyor? AKP’de büyük hareketlilik

Ankara kulisleri hareketlendi. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün istifa sonrasında AKP’de büyük bir hareketlilik başladı ve 4 bakanın istifa edeceği iddia edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasına istifaların geldiği iddia edilirken hangi bakanlıklarda değişiklik yapılacağına dair bazı bilgiler paylaşılmaya başladı.

Bu gece AK Parti kulislerinde büyük bir hareketlilik olduğu öne sürüldü. İddiaya göre; Dışişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı’nda değişikliğe gidilecek. İşte detaylar…

4 BAKANLIKTA DEĞİŞİKLİK İDDİASI

Cumhuriyet gazetesinden Selda Güneysu’nun haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de görevinden alınacağı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

PEYDERPEY DEĞİŞİKLİK DE OLABİLİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, birden kabine değişikliğine gitmeyeceği, aynı Lütfi Elvan ve Gül gibi isimlerde olduğu gibi, peyderpey kabinede değişiklik yapacağı da dillendiriliyor.

KALIN’I ÇAVUŞOĞLU’NUN YERİNE GETİRİLECEĞİ İDDİA EDİLDİ

Kulislerde, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın da Bakan Çavuşoğlu’nun yerine gelebileceği ileri sürülüyor.

 

Bir Yorum

  1. Bekliyelim görelim sonunda adalet yerini bulacak inanıyorum bütün bakan ar değişse bile değişen bir şey olmiyacak kanısındayım seçimle hal olacağını sanıyorum kimin kazanacağı çok önemli hayirlisi olsun diyorum