Emlak

Vakıfbank’tan 105 metrekare kat kaloriferli 3 odalı daire 77 bin TL’ye satılık!

Vakıfbank 25 Ocak 2022 tarihinde yeni satılık daire ilanları yayınladı. İlana göre Vakıfbank, Ankara’da bulunan 105 metrekare büyüklüğünde kat kaloriferli 3 odalı daireyi 77 bin TL’ye satılığa çıkardı. Satılık Daire yeni ilana girdiği için henüz kimse teklif vermedi. Sizler bu ilana minimum 2.000 TL teklif vererek bu daireyi Vakıfbank’tan toplam 79 bin TL’ye alabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Üstelik bu daire krediye uygun. Vakıf Bank hesabınıza 3.850 TL teminat belirterek bu ilana teklif verebilirsiniz. Peki, bu bankadan satılık olduğu söylenen daire nerede? Genel durumu nasıl? Hangi lokasyonda bulunuyor? İşte detaylar…

GENEL DURUMU

Taşınmaz 1 nolu bağımsız bölüm mimari projesine göre brüt 105 m2 alanlı olup, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve hol bölümlerinden ibarettir. Taşınmaz katta tek mesken olup, kuzey, güney ve batı cephelidir. Taşınmazın iskanı bulunmamaktadır.

Vakıfbank, yüzlerce tarla, imarlı arsa, otomobil, daire ve dükkanları kendi internet sayfası üzerinden online şeklinde, teklif usulü ile (açık artırım) satıyor. Bu ilanda bunlardan bir tanesi. Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden ilana çıkan bu dairenin tüm bilgileri yine bankanın, aşağıda linkini verdiğimiz internet sayfasında mevcut. Aşağıda belirtilen linki tıklayarak satılık bu dairenin fotolarına, genel durum bilgilerine ve diğer tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir