EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank doğalgazlı 3+1 daireyi 65 bin TL’den satılığa çıkardı!

Vakıfbank 25 Ocak 2022 tarihinde yeni satılık daire ilanları yayınladı. İlana göre Vakıfbank, doğalgazlı 3+1 olduğunu belirttiği daireyi 65 bin TL’ye satılığa çıkardı. Daire yeni ilana girdiği için henüz kimse teklif vermedi. Sizler bu ilana minimum 2.500 TL teklif vererek bu daireyi Vakıfbank’tan toplam 67 bin 500 TL’ye alabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Üstelik bu daire krediye uygun. Vakıf Bank hesabınıza 3.250 TL teminat belirterek bu ilana teklif verebilirsiniz. Peki, bu bankadan satılık olduğu söylenen 3+1 daire nerede? Genel durumu nasıl? Hangi lokasyonda bulunuyor? İşte detaylar…

Vakıfbank, yüzlerce tarla, imarlı arsa, otomobil, daire ve dükkanları kendi internet sayfası üzerinden online şeklinde, teklif usulü ile (açık artırım) satıyor. Bu ilanda bunlardan bir tanesi. Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden ilana çıkan bu dairenin tüm bilgileri yine bankanın, aşağıda linkini verdiğimiz internet sayfasında mevcut. Aşağıda belirtilen linki tıklayarak satılık bu dairenin fotolarına, genel durum bilgilerine ve diğer tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir