İŞKUR İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa 29-31 Ekim’de personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında bugün 4 farklı iş ilanı yayınladı. İlana göre İzdoğa, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere gıda teknikeri, bilgisayar teknikeri büro personeli ve biyolog kadrolarına KPSS şartsız personel alımı yapacak.

İŞKUR’un ‘’Kurum dışı kamu işçi alım ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilan detaylarına göre toplamda 5 personel alınacak olup, mesleklere göre aranan şartlar, başvuru adresi ve diğer ilan detayları aşağıda verilmiştir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZDOĞA PERSONEL ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa Anonim Şirketine 1 gıda teknikeri alımı, 2 bilgisayar teknikeri alımı, 1 büro personeli alımı ve 1 biyolog alımı olmak üzere Büyükşehir Belediyesi bünyesine toplam 5 personel alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların adli sicil kayıtlarının bulunmamaları, erken adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları ve ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir.

İZDOĞA PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş işçi alımı için başvurular 29 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır. Başvurular, 31 Ekim 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların, belirtilen tarih aralığında arasında www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartlarını ve diğer detayları yayınlanan resmi ilan üzerinden görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir