İŞKUR İş İlanları

Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü engelli personel alımı yapacak!

Kamu kurumlarından olan Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bugün (26 Ekim 2020)’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü aşçı kadrosuna 1 (bir) adet engelli personel alınacak.

ENGELLİ AŞÇI ALIMI

Personel alımı başvuruları Türkiye İş Kurumunun resmi internet sayfası olan www.iskur.gov.tr üzerinden yapılacak olup başvuru ekranı için aşağıda link verilmiştir. Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü engelli aşçı alımı için İŞKUR’da yayınlanan ilan detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI

18 Yaşını Tamamlamış olmak,

Askerlikle ilişiği olmamak, (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak,

Aşcı  belgesi olmak,(Halk Eğitimden alınan aşçılık kursu belgesi geçerli değildir… En az kalfalık sertifikası gerekmektedir.)

Engellilik raporu en az %40 olmak,

Türk Ceza Kanununun 53′ üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet,  https://kamuisilanlari.net/kategori/iskur-is-ilanlari/  hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak,

Herhangi bir terör örgütü ile  üyeliği irtibatı ve iltisağı bulunmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak,

Yaptırılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak,

Son 6 (altı) ay Sinop ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranacaktır.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan, sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecek, göreve başlamış olsalar bile görevlerine son verilecektir. Ayrıca;

1 (bir) Aşçı engelli işçi için;  en az ilkokul en fazla lise   mezunu olması,

Şartları tutan adayların başvuru sayısının talep edilen boş kadrodan fazla olması durumunda kadro sayısının 3 (üç) katı aday sözlü mülakata alınacaktır.

Başvuruda bulunan kişilerin en az 5 (beş) yıl nakil talebinde bulunamayacağına dair taahhütname alınacaktır.

Bu ilana başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.