İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Bartın Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile 30 Ekim’e kadar işçi alımı yapacak!

Bartın Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Bartın Üniversitesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere 5 işçi alımı yapılacak.

BARTIN ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIMI

Alınacak işçiler, Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkalığı bünyesinde Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşleyicisi pozisyonunda görevlendirileceklerdir. İşçi alımı başvuruları İŞKUR sayfası üzerinden (kamuisilanlari.net) online yapılacak olup başvurular 30 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir. İŞKUR üzerinden hemen başvuru yapmanız için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Peki, Bartın Üniversitesi işçi alımı için adaylardan istenilen başvuru şartları nelerdir? Öğrenim şartı nedir? İşte detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI

Üniversite tarafından İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan detaylarında, başvuru şartları ile ilgili şu detaylara yer verilmiştir;

1- Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesine Sahip Olmak.

2- Başvuru sayısının, istenilen personel sayısı kadar veya daha az olması durumunda kura çekilişi yapılmayıp, adaylar mülakata davet edilecektir.

3- 30/04/2021 tarihine kadar çalıştırılmak üzere geçici işçi statüsünde işe alım olacaktır.

BAŞVURU LİNKİ

Başvurular Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu