Personel Alımı

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 personel alımı yapacak

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi teknisyen, büro memuru, şoför, güvenlik ve temizlik işleri kadrosuna 16 personel alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 1 büro memuru, farklı branşlardan 3 teknisyen, 2 şoför, 2 bahçıvan, 4 temizlik personeli ve 4 bay-bayn güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Personel alımına ilişkin Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörülüğü tarafından yapılan açıklamada ”2020 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda Üniversitemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere; toplam 16 (onaltı) adet sözleşmeli personel alınacaktır” denildi.

BAŞVURU ŞEKLİ YERİ VE ZAMANI

Başvurular, ilanın resmi gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 (onbeş) gün içinde www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte 12/01/2022 / 26/01/2022 (dâhil) tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı ( İstiklal yerleşkesi içerisindedir.) adresinde olacak şekilde posta ile göndermeleri veya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

İlanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular, ilan şartlarına uygun olmayan başvurular, postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. (Posta yoluyla yapılan başvurularda postanın en geç başvurunun son günü mesai bitimine kadar Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ulaşmış olması gerekmektedir.)

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi resmi personel alım ilanını görüntülemek için Buraya Tıklayınız

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...