Personel Alımı

Ziraat Bankası 460 personel alımı yapacak! Farklı mesleklerden memur ve işçi alımı yapılacak

Ziraat Bankası 5 Ocak 2021 tarihinde İŞKUR üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Ziraat Bankası aşağıda belirtilen farklı mesleklerden memur ve işçi alımı yapacak. Toplamda bay-bayan 460 personel alımı yapılacak olup Ziraat Bankası iş başvuruları 21 Ocak 2022 tarihinde sona erecektir.

Peki, Ziraat Bankası hangi mesleklerden personel alımı yapılacak? İş başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? Mesleklere göre istenilen şartları nelerdir? İşte, personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan şöyle;

ZİRAAT KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

‘’Ziraat Katılım Bankası A.Ş.’de, Katılım Bankacılığı ilkeleri doğrultusunda, çeşitli illerdeki Şubelerimizde ve Genel Müdürlük birimlerindeki iş ve işlemleri yürüterek müşterilerimize etkin hizmet sunmak amacıyla, 30 müfettiş yardımcısı, 280 uzman yardımcısı, 150 servis görevlisi alınacaktır’’ denildi.

GENEL HUSUSLAR

Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.

Adaylar başvuru sırasında mezuniyetlerine göre İdari Alan veya Mühendislik Alanı tercihi yapacaklardır.

İdari Alan’dan sınava girecek olanlar için çalışma illeri; Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli olup adaylar tek bir çalışma ili tercihinde bulunabileceklerdir.

Tüm mühendislik fakültesi ve/veya bölümlerinden mezun adaylar, bölüm ayrımı olmaksızın mühendislik alanından sınava girecektir.

Mühendislik alanından sınava girecekler için çalışma ili İstanbul’dur.

Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir.

Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydı ile değiştirebilecektir.

Mülakat süreci Ziraat Katılım Bankası tarafından yürütülecektir.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru sırasında dikkat edilecek hususlar aşağıda belirtilmiştir:

Başvurular 04 Ocak 2022 – 21 Ocak 2022 cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

Başvuru formu aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Resmi ilanı görüntülemek ve bu şekilde diğer tüm detayları öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu