Personel Alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi programcı, destek ve büro personeli alımı yapacak!

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü 20 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere lisans mezunu bilgisayar programcısı, lisans mezunu ve en az 10 yıl B sınıfı ehliyete sahip destek personeli ile meslek liselerin motor bölümü mezunu büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU DETAYLARI

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı başvuruları 20 Ekim ile 3 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSS(P3) puanı ve Lise mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puanı esas alınacaktır. Başvuran adayların 50 (elli) ve üzeri puana sahip olması gerekmektedir.

BAŞVURU ADRESİ

Personel alımı için başvurular; Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Beştepe Mah. 192180 Nolu Cad. 27010 Şahinbey/GAZİANTEP adresine şahsen yapılacaktır.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan, 4/B (Sözleşmeli Personel) alım ilanı detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.