Personel Alımı

Gazi Üniversitesi sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli kadrosuna personel alımı yapacak!

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli kadrolarına 2018 yılı KPSS (B) puan sıralaması esas alınarak sözleşmeli personel alımı yapacak.

KADRO DAĞILIMI

Gazi Üniversitesi tarafından yayınlanan personel alım ilanı detaylarında, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu;

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun 2 adet Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme) alımı,

Radyoterapi Teknikeri

Radyoterapi önlisans programından mezun 1 Sağlık Teknikeri (Radyoterapi) alımı,

Eczane Hizmetleri Personeli

Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun 2 Diğer Sağlık Personeli (Eczane Hizmetleri) alımı,

Tıbbi Sekreter 

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun 1 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) alımı,

Bilgisayar Teknikeri

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezunu 1 Tekniker alımı olmak üzere sözleşmeli olarak toplam 7 personel alımı yapacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adayların, http://personelilan.gazi.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru işlemlerinin sistem üzerinden nasıl yapılacağını gösterir yardım dosyası yine aynı site üzerinden erişime açılmıştır.

Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapılamayacaktır. Adayların öğrenim durumları, Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda yer alan öğrenim programları ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra, başvuru evrakları, Personel Daire Başkanlığı personelleri tarafından on-line olarak kontrol edilecek ve ilanda yer alan şartları taşımaması halinde başvurusu reddedilecektir. Bu sebeple adayların başvurularım ekranından başvurularının onaylanıp onaylanmadığını takip etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHİ

Başvurularım ekranından “Başvuru Kabul Edildi” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır. Reddedilen başvuru sahipleri eksik evrakları ilan süresi içinde tamamlamaları halinde tekrar başvuru yapabileceklerdir. Başvuru işlemleri 19.10.2020 – 02.11.2020 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Resmi İlanı Görüntülemek İçin BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.