İŞKUR İş İlanları

İŞKUR 23 Ekim belediye iş ilanları! Belediyelere KPSS şartsız toplam 1.160 personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 23 Ekim 2020 tarihli yeni belediye iş ilanları yayınlandı. İŞKUR’un ‘’Kamu İş İlanları’’ ve ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfalarında yayınlanan ilanlara göre 54 il-ilçe belediyeye ve bazı kamu kurumlarına KPSS şartsız 1.160 personel alımı yapılacak.

Peki, hangi belediyeler ve kamu kurumları İŞKUR sayfasında iş ilanı yayınladı? Hangi mesleklerden ve öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılacak?.. Başvuru şartları nelerdir? Personel alım ilanları ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından bugün (23 Ekim 2020) yayınlanan ilan detaylarına göre büyükşehir belediyeleri başta olmak üzere aşağıda belirtilen meslek guruplarından personel alımı yapılacaktır.

EN FAZLA PERSONEL ALIMI YAPILAN MESLEKLER

Başta silahlı-silahsız güvenlik görevlisi, temizlik personeli, beden işçisi, şoför, büro memuru, operatör olmak üzere farklı branşlardan sağlık personeli alımı, yine farklı branşlardan mühendis, tekniker ve teknisyen alımı ve diğer meslek guruplarından personeller alınacaktır.

İŞKUR’da yayınlanan bugünkü belediye iş ilanlarına göre en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapılmaktadır. Yayınlanan bu ilanların detaylarında KPSS şartı istenmemektedir.

23 EKİM 2020 TARİHLİ GÜNCEL BELEDİYE İŞ İLANLARI

Aşağıda, personel alımı yapan belediye ve bazı kamu kurumlarının güncel iş ilanları verilmiştir. Aşağıda liste halinde verilen ilanların detaylarını görüntülemek için İLAN İSİMLERİNİN ÜZERİNİ TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

1 – MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden güvenlik görevlisi alımı için yeni ilan yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesine silahlı-silahsız 100 güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

2 – MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MÜHENDİS VE BÜRO MEMURU ALIMI

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesine önlisans mezunu büro memuru ve lisans mezunu makine mühendisi alımı yapılacak.

3 – İZENERJİ İNSAN KAYNAKLARI

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları A.Ş 22-24 Ekim 2020 tarihleri arasında 12 farklı kadroya personel alımı yapacak!

4 – TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) İŞKUR aracılığı ile kadrolu 100 işçi alımı yapacak. TİGEM işçi alımı başvuruları bugün başladı ve adaylar İŞKUR üzerinden en geç 23 Ekim 2020 tarihine kadar yapabilirler.

5 – BAĞCILIK ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ

Bağcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 22 Ekim 2020’de yeni bir şoför alım ilanı yayınladı. İlana göre Bağcılık Araştırma Enstitüsü, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu 1 adet şoför alımı yapacak.

6 – BOZKÖY BELEDİYESİ

Bozköy Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 3 farklı ilan yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre Bozköy Belediyesine 2 temizlik personeli, 1 Beko Loder Operatörü ve 1 Ekskavatör Operatörü olmak üzere toplam 4 personel alımı yapılacaktır.

7 – YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Personel Daire Başkanlığı, Türkiye İş Kumu (İŞKUR) aracılığı ile temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapıyor!

8 – TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı Çan Linyit İşletmesi Müdürlüğüne İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapılacak.

Diğer belediye ve kamu kurumlarının KPSS şartsız ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

KPSS 50, 55, 60, 65 ve 70 taban puanı ile personel alımı yapan diğer kamu kurumlarının ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir