Personel AlımıSON DAKİKA

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuruları 24 Ocak 2022’de sona eriyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 17 Ocak’ta başlayacak ve 24 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

Personel alımına ilişkin yapılan açıklamada ‘’ Kültür ve Turizm Bakanlığı merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere, Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 9 uncu dereceden boş bulunan, 15 Kültür ve Turizm Uzman Yardımcısı kadrosuna atama yapmak amacıyla, Kültür ve Turizm Uzmanlığı Yönetmeliği hükümlerine göre, sözlü sınavla Kültür ve Turizm Uzman Yardımcısı alınacaktır’’ denildi.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Başvurular elektronik ortamda 17.01.2022- 24.01.2022 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, “e-Devlet – Kültür ve Turizm Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya “Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/” adresinden başvurularını gerçekleştirecektir.” Bunun dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SÖZLÜ SINAV YERİ VE TARİHİ

Sözlü Sınav: Sınav tarihi, saati ve yeri daha sonra www.ktb.gov.tr adresinde ilan edilecektir. Ayrıca adaylar sınavlarına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir.

İlan metnini görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...