Personel Alımı

Hakkari Üniversitesi memur, destek personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Hakkari Üniversitesi 7 Aralık 2021 tarihli resmi Gazete’de yeni personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Hakkari Üniversitesi, kendi birimlerinde görevlendirmek üzere; en az lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur (büro personeli), destek personeli ve koruma ve özel güvenlik görevlisi alımı yapacak! Üniversiteye toplamda 25 personel alımı yapılacak olup başvurular 7-21 Aralık 2021 tarihlerinde yapılacaktır.

Personel alımına ilişkin Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘’ KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 25 adet sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi. Başvuru şartları, iş başvurusu ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

KPSS ŞARTI

2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türünde uygun olması gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’ de yayımlandığı tarihten itibaren on beş gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapacaklardır.

Süresi içerisinde yapılmayan başvurular, eksik belge ile yapılan başvurular, nitelikleri uygun olmayan adayların başvuruları ile posta, fax veya internet üzerinden yapılacak başvurular işleme alınmayacaktır.

Adaylar Sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Başvuru Başlangıç : 07.12.2021

Başvuru Bitiş : 21.12.2021

Başvuru Adresi : Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Merzan Mah. Küçük Sanayi Sitesi Arkası 433. Sokak No: 51 Merkez/ Hakkari Tel : (Santral) 0438 212 12 12 (Dahili) 1202-1208

Hangi öğrenim-mezuniyet düzeylerinden personel alımı yapılacağı ve diğer tüm detaylar resmi ilan içeriğinde belirtilmiş olup, resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Başa dön tuşu