Personel Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi memur, sağlık teknikeri, veteriner ve destek personeli alımı yapacak!

Bursa Uludağ Üniversitesi 6 Aralık 2021 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Bursa Uludağ Üniversitesi en az lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur, sağlık teknikeri, veteriner ve destek personeli alımı yapacak! Personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda şu bilgilere yer verildi;

Üniversitemiz Rektörlüğü’nde 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 20 (yirmi) adet sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2020 KPSS P3, Önlisans Mezunları için 2020 KPSS P93 ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 Puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ YER VE ZAMANI

1) Başvuru işlemleri Bursa Uludağ Üniversitesi (http://personelalimi.uludag.edu.tr) adresinden yapılacaktır.

2) Adayların bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 (On beş) gün içerisinde başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

3) Başvurulan pozisyon için aranan özel nitelikler bulunması halinde; istenen evrakların sisteme eksiksiz yüklendikten sonra başvuru işleminin tamamlanması önem arz etmektedir.

4) Sisteme yüklenen tüm belgelerin ilgili kurumlardan doğrulaması yapılacaktır.

a) Gerçeğe aykırı belge verdiği/beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir.

b) Gerçeğe aykırı belge verdiği/beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenlerin başvuruları iptal edilecektir. Kendilerine bir ödeme yapılmış ise yasal faizi ile tazmin edilecektir.

5) Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecektir. Birden fazla pozisyona başvuranların başvuruları iptal edilecektir.

6) Adayların mezuniyet belgeleri/diplomaları kontrol edilecektir. Başvurulan pozisyona uygun olmaması durumunda başvuru işlemi değerlendirmeye alınmayacaktır.

7) Adayların başvuru esnasında oluşturdukları kullanıcı adı ve şifresi ile üye girişi yaparak başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını takip etmeleri gerekmektedir.

8) “Başvuru onay işleminiz tamamlanmıştır” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır.

9) COVID-19 önlemleri çerçevesinde şahsen, posta veya faks yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Uludağ Üniversitesi personel alım ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu