Belediye İş İlanları

Bu bölümlerde okuyan öğrenciler dikkat! Belediyeye part-time personel alımı yapılacak!

Birçok üniversite öğrencisi part-time çalışıp öğrenimine devam etmek ister zira artan hayat pahalılığı öğrencileri dahi çalışmaya zorunlu kılıyor. Bu bağlamda bazı bölümlerde okuyan öğrenciler için bazı belediyeler part-time iş ilanları yayınlıyor.

Eğer sizlerde aşağıda belirtilen bölümlerde okuyorsanız belediyenin yayınladığı bu iş ilanı tam size göre. Ama bu ilana başvuru yapmak için bu bölümlerde okumanız yetmiyor çünkü aynı zamanda Genel Akademik Not Ortalaması (GANO) 2.90 ve üzeri olması gerekiyor.

Peki, hangi belediye hangi bölümlerde okuyan öğrencilere iş veriyor. Part time çalışma şartları nasıl? İş başvuruları nasıl yapılır? İşte detaylar…

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan Kayseri Ulaşım A.Ş, kendi bünyesinde part time istihdam etmek üzere 20 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları Organize Sanayi Bölgesi 9. Cad. No:2 Melikgazi / Kayseri adresinde bulunan Kayseri Ulaşım A.Ş’ye şahsen yapılması gerekmektedir.

İş başvuruları başladı ve 7 Aralık 2021 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar şöyle;

Başa dön tuşu