İŞKUR İş İlanları

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak!

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı Çan Linyit İşletmesi Müdürlüğüne İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapılacak.

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir personel alımı için ilan yayınladı. İŞKUR’un ‘’ kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre TKİ, KPSS şartsız en az önlisans mezunu personel alımı yapacak.

Alınacak personeller Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı Çan Linyit İşletmesi Müdürlüğünde bilgisayar işletmeni kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir. TKİ personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Adaylar başvurularını, aşağıda belirtilen linke tıklayarak en geç 23 Ekim 2020 tarihine kadar yapabilirler. Peki TKİ hangi şartlarda Çan Linyit İşletmesi Müdürlüğüne personel alacak? İşte detaylar…

ÖZEL ŞARTLAR

TKİ personel alımı için adalara sunulan özel şartlar şunlardır?

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği bakımından Çok Tehlikeli sınıfına tabi Madencilik yapan işletme kapsamındadır.

Deneyim süresi 2 ay olup; imzalanan TİS hükümlerinde yazılı olan Sosyal haklara tabidir.

Önlisans Programlarının; Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümlerinden mezun olmak,

Engel Durumunu Belgeleyen En Az %40 Oranlı Sağlık Kurulu Raporuna sahip olmak.

Adaylara yazılı tebligat yapılmayacak olup; işe alım süreci hakkındaki tüm duyurular http://www.cli.gov.tr/ adresinde yayımlanacaktır.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.
Bu ilana İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Resmi ilanı görüntlemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.