Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi 43 personel alımı yapacak!

İstanbul Üniversitesi 29 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre İstanbul Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara 43 personel alımı yapacak.

İstanbul Üniversitesi personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda ‘’ Üniversitemiz Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinde giderleri Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Başvurular, Adaylar tarafından ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru adresinden çevrimiçi olarak eksiksiz yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Başvurulan pozisyonlardan Büro Personeli, Tekniker ve Mühendis unvanları için değerlendirme KPSS 2020 puan sırası esas alınarak başvuru bitiş tarihinden itibaren Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Kontenjan sayısın 5 (beş) katına kadar yedek belirlenecektir.

 

Başa dön tuşu