Personel Alımı

Merkez Bankası’na 15 araştırmacı ve 60 uzman yardımcısı alımı yapılacak!

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre T.C Merkez Bankasında istihdam edilmek üzere 15 araştırmacı ve 60 uzman yardımcısı alımı yapılacak!

MERKEZ BANKASI PERSONEL ALIMI

Merkez Bankasına toplamda 75 personel alımı yapılacak olup, başvuru işlemleri 14-28 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılmaktadır. Alınacak personeller Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası araştırmacı kadrosunda ve uzman yardımcısı kadrolarında kadrolu olarak istihdam edileceklerdir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular, 14.10.2020 tarihinden 28.10.2020 tarihi saat 17.30’a kadar Bankamız internet sitesi insan kaynakları sayfasından (insankaynaklari.tcmb.gov.tr), aşağıdaki belgelerin yüklenmesi suretiyle elektronik yolla yapılacaktır.

SINAV ŞARTLARI

Merkez Bankası personel alımı için adayların 01.01.1989 ve daha sonra doğmuş olmaları gerekmektedir. Personel alımları için adaylar, Merkez Bankası Müdürlüğü tarafından yapılacak Genel Yetenek Sınavı, Yazılı Meslek Sınavı, Kişilik ve Yetkinlik Testleri ve Komisyon Mülakatına tabi tutulacaklardır.

Kadrolara göre belirlenmiş iş tanımı, başvuru şartları ve diğer detaylara ulaşmak için aşağıda belirtilen linkleri tıklayınız.

TCMB 15 araştırmacı alımı detayları için BURAYA TIKLAYINIZ

TCMB 60 uzman yardımcısı alımı detayları için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir