İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine 22 güvenlik görevlisi ve 70 hasta bakım teknisyeni alınacak!

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine 22 güvenlik görevlisi alımı ve 4’ü engelli olmak üzere 70 hasta bakım teknisyeni alımı yapılacak.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine İŞKUR aracılığı ile güvenlik görevlisi ve hasta bakım teknisyeni alımı yapılacak.

KADRO DAĞILIMI

İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilan detaylarına göre;

22 güvenlik görevlisi alımı ve 4’ü engelli olmak üzere 70 hasta bakım teknisyeni alımı olmak üzere Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne toplam 92 personel alımı yapılacaktır.

Peki, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine alınacak personellerle ilgili istenen başvuru şartları nelerdir? Personel alımı iş başvuruları nasıl yapılacak? İşte tüm detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI

1 – Güvenlik Görevlisi Alımı;

Toplam da 22 adet silahsız özel güvenlik görevlisi alınacak olup başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylardan istenilen başvuru şartları arasında adayların;

5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmaları,

Kadın adaylarda en az 163 cm. boyunda olmak,. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 10’dan fazla,15’den az olmamak  (Boy ve kilo bilgileri sağlık kuruluşlarından belgelendirilmeli ve (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

2 – Hasta Bakım Teknisyeni Alımı;

Hasta bakım teknisyeni alımı için adayların;

Ortaöğretim düzeyinde ki meslek okulların; Sağlık Bakım Teknisyeni, Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı, Hasta ve Yaşlı Bakım, Engelli Bakımı veya Hasta ve Yaşlı Bakımı bölümlerinden birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Bayan Hasta Bakım Personeli sayısı yeni açılacak olan hasta bakım ve rehabilitasyon merkezi bayan katındaki hasta bakım ve temizliği işlerinde çalıştırılmak üzere hesaplanmıştır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ DETAYLAR

Ülkemizde de görülmekte olan CORONAVİRÜS- COVID-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla başvuru şartlarını taşıyan adaylar; İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapacaktır. Başvurular başlamış olup adayların en geç 20 Ekim 2020 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamarı gerekmektedir.

İl Müdürlükleri ile Hizmet Merkezlerimizden başvuru alınmayacaktır. Kadrolara göre belirlenmiş başvuru ekranları için aşağıda linkler verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak, açılan kadrolara online başvurularınızı yapabilirsiniz.

KURA İŞLEMLERİ

Kura işleminin 23/10/2020 tarihinde saat 10:00 Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi B Blok Kat 2 Mavi Salonda yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara ayrıca Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne web sayfasından ( https://www.afsu.edu.tr  ) duyurulacaktır.

Kura çekimi Üniversitemiz Youtube kanalında yayınlanacak olup, istekli adaylar kura çekimini online izleyebilecektir.

BAŞVURU EKRANI

Öncelikli olarak BURAYA TIKLAYINIZ… Sonra açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’iş yeri unvanı’’ kısmına aynen ‘’ AFSU SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ ‘’ yazdıktan sonra ‘’ARA’’ butonuna basınız. Açılan sayfada üzerinden istenilen meslek gurubunu tıklayarak başvuru ekranından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.