Personel Alımı

Üniversiteye en az lise mezunu 77 personel alınacak!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi en az lise mezunu 77 personel alımı yapacak. Bu bağlamda üniversiteye 52 temizlik personeli ve 25 hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları başladı ve 8 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.

Peki, Osmangazi Üniversitesi temizlik personeli ve hasta-yaşlı bakım elemanı alımı için istenilen şartlar nelerdir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

GENEL ŞARTLAR

Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki aşağıda belirtilen genel şartlar aranır.

Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar ve kamu görevine iadesi reddedilenler başvuruda bulunamaz.

2020 KPSS(P94) sınav sonuç belgesine sahip olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde e-Devlet üzerinden “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak olup; posta, fax veya e-posta ile yapılan müracaatlar da kabul edilmeyecektir. Adaylar ilan edilen nitelik kodlarından sadece birine başvurabilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir. Adayların ilanda belirtilen şartları son müracaat günü itibariyle taşıyor olması gerekmektedir. Adayların KPSS puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, mezuniyet tarihlerinin de eşit olması halinde doğum tarihi büyük olan adaya öncelik tanınır.

İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek kazanan adayların listesi, atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ve diğer hususlar www.ogu.edu.tr internet adresinin duyurular kısmında yayımlanacaktır. Ayrıca, adaylar yerleştirme sonuçlarına ilişkin bilgileri Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir. Kazanan adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kadrolar göre başvuru şartlarını ve diğer tüm detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu