İŞKUR İş İlanları

Karabağlar Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 30 beden işçisi alımı yapacak!

Karabağlar Belediye Başkanlığı, İŞKUR aracılığı ile en az ilköğretim mezunu 30 beden işçisi alımı yapacak. Son başvuru 19 Ekim 2020.

Karabağlar Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfasında işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre, Karabağ Belediyesi bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere 30 beden işçisi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Karabağlar Belediye Başkanlığı’nın yayınladığı ilan detaylarında, başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve Karabağlar ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

İŞ BAŞVURUSU İŞLEMLERİ

Beden işçisi alımı başvuruları başlamış olup, adayların en geç 19 Ekim 2020 tarihine kadar İŞKUR aracılığı ile başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını www.iskur.gov.tr adresinden e-devlet üzerinden ve Alo 170 den başvuru yapılabilecektir. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler için aşağıda, Karabağlara Belediyesinin işçi alım ilanı için başvuru ekranına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak iş başvuru kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI İÇİN KURA ÇEKİMLERİ

Belediyeye beden işçisi alımı için adaylar, bütün duyuruları ve sonuçları (kura sonuçlarını, mülakat sınavının yerini, tarihini, saatini ve mülakat sınav sonuçları ile gerekli görülebilecek diğer duyuruları) Karabağlar Belediyesi internet sayfası olan http://www.karabaglar.bel.tr/ adresinden takip edeceklerdir. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Türkiye İş Kurumu sayfası üzerinden hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.