Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi 55 yaşından küçük personel alımı yapacak!

Kocaeli Üniversitesi 22 Kasım 2021 Tarihli Resmi Gazete’de 55 yaşından küçük en az önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Kocaeli Üniversitesi toplamda 19 personel alımı yapacak olup başvurular 6 Aralık 2021 mesai bitiminde sona eriyor.

İlanda ”Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”a göre Üniversitemiz birimlerinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel istihdamı yapılacaktır. Büro Personeli, Destek Personeli, Sağlık Teknikeri unvanlı pozisyonlar için KPSS puan sırasına konulmak kaydıyla, Eczacı ve Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti unvanlı pozisyonlar için sözlü sınav yapılmak kaydıyla alım yapılacaktır” denildi.

2020 KPSS (B) grubu sınavlardan önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Adayların, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde basvuru.kocaeli.edu.tr internet adresinden online olarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Şahsen ve posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş günü saat 23:59’a kadar müracaat kabul edilecektir. Süresinde yapılamayan veya sistemde meydana gelen gecikmeler sebebiyle geç yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu