Personel Alımı

KPSS 65 puan şartı ile güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Kamu kurumuna KPSS 65 puan şart ile bay-bayan güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Güvenlik alımı başvuruları 19 Kasım ile 3 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartlara uygun olmaları gerekmektedir.

Yayınlanan kamu güvenlik iş ilanları detaylarında göre silahlı/silahsız 14 erkek ve 3 kadın olmak üzere toplam 17 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Alınacak personellerin maaşları, üniversitenin özel bütçesinden karşılanacaktır. Peki, hangi kamu kurumuna güvenlik alımı yapılacak? İstenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı için 19 Kasım 2021 tarihli resmi gazetede güvenlik iş ilanı yayınladı. İlana göre Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere toplamda 17 güvenlik alınacak. Bu kadro için istenilen şartlar ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir;

BAŞVURU ŞARTLARI

Herhangi bir önlisans programından mezun olmak.

Erkek adaylarda 167, kadınlarda 162 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 15 ten az olmaması. (Tartılma ve ölçülme çıplak ayakla olmak kaydıyla)

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.)

Nöbet tutmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak.

KPSSP93 puan türünden en az 65 puan almış olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuracak adayların; ilanın Resmî Gazete’de yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adayların özel veya kamu sağlık kuruluşunda boy ve kilo ölçümü yaptırarak belgelendirmesi gerekmektedir.

Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Birden fazla nitelik kodlu unvana başvuru yapıldığı takdirde tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

4 Adet Fotoğraf,

Sözleşmeli Personel Başvuru Formu,

Özgeçmiş,

Mezuniyet belgesi, (e-Devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilmektedir.)

Kimlik Fotokopisi,

Adli Sicil Kaydı, (e-Devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilmektedir.)

Askerlik Durum Belgesi, (e-Devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilmektedir.)

Geçerlilik süresi dolmamış KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

Özel Koşul Belgesi (Varsa nitelikler bölümünde istenilen alanlarda çalıştığını gösterir, çalışma/görev belgeleri veya sertifikalar.)

İlanın tam metnini görüntülemek için tıklayınız

Başa dön tuşu