Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvuruları 6 Aralık 2021’de sona eriyor!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 6 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İstenilen şartlar nelerdir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

Aile Bakanlığı tarafından yayınlanan ilanda ‘’ Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmeliğin” 8 inci maddesinin ikinci fıkrası uyarınca 15 (Onbeş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır’’ denildi.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE TARİHİ;

Başvurular dijital ortamda 19.11.2021 – 06.12.2021 tarihleri arasında saat 18:00’a kadar alınacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı / Kariyer Kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir.

Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru işleminin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacaktır.

GENEL ŞARTLAR

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

İlan metninin tamamını görüntülemek için tıklayınız

 

Başa dön tuşu