Personel Alımı

Kamu hastanesine 25 temizlik personeli alımı yapılacak!

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne temizlik personeli alımı yapılacak. Hastaneye bay-bayan toplamda 25 temizlik personeli alımı yapılacak olup, alınacak personeller 3.788 TL maaşla göreve başlayacaklardır.

Üniversite hastanesine alınacak temizlik personeli adaylarının başvuru değerlendirmelerinde 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınacaktır. Alınacak personeller Mersin Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği ve Üniversitenin Mersin merkez ve ilçelerinde bulunan kampüslerinde istihdam edileceklerdir. Peki, Mersin Üniversitesi Araştırma Hastanesi temizlik işçisi alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular hangi tarihlerde, nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

ÖĞRENİM VE ÖZEL ŞARTLAR

Temizlik hizmetlerinde istihdam edilecektir.

-Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak.

-2020 yılı KPSS(P94) en az 60 puan almış olmak.

-İlan tarihi itibari ile 30 yaşından gün almamış olmak. (01/01/1991 ve sonrası doğumlu olmak.)

-İhtiyaç halinde vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların öncelikle istenen belgeler kısmında yer alan 1(bir) numaralı online başvuru formunu doldurmaları zorunludur. Online başvurusunu tamamlayan adaylar asıl başvurularını ilan bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, birden fazla pozisyona başvuru yapanların başvuruları iptal edilecektir. Adayların KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir. Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin yetkili amir tarafından kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi olması gerekmektedir.

Ayrıca adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla https://www.turkiye.gov.tr/adresinden alınan sigortalı hizmet dökümünün istenilen evraklara eklenmesi gerekmektedir. (SGK kayıtlarında ilana konu unvanda çalışılıp çalışılmadığının belgelendirilmesi gerekmektedir. )

İlave belge istenen pozisyonlar için adayların istenilen belgeleri şahsen müracaat esnasında ıslak imzalı olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru işlemleri 15.11.2021- 29.11.2021 (Mesai Bitimi-17:00) tarihleri arasında yapılabilecektir.

İSTENİLEN BELGELER:

1- Online Başvuru Formu (Sadece Doldurulacak ve Sistemden Gönderilecektir) 2- Ön Başvuru Formu (Lütfen Bilgisayar Ortamında İndirip Doldurunuz) 3- 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi 4- Diploma Fotokopisi 5- Kimlik Fotokopisi 6- Özel Şart Belgesi (Varsa) 7- Fotoğraf (1 adet) 8- Askerlik Durum Belgesi

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Başa dön tuşu