Personel Alımı

4.900 TL maaşla Röntgen Teknisyeni alımı yapılacak!

Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne Röntgen Teknisyeni alımı yapılacak. Hastaneye toplamda 2 Röntgen Teknisyeni alımı yapılacak olup, alınacak personeller 4.900 TL maaşla göreve başlayacaklardır.

Üniversite hastanesine alınacak Röntgen Teknisyeni adaylarının başvuru değerlendirmelerinde 2020 KPSS puan sırası esas alınacaktır. Alınacak personeller Mersin Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği ve Üniversitenin Mersin merkez ve ilçelerinde bulunan kampüslerinde istihdam edileceklerdir. Peki, Mersin Üniversitesi Araştırma Hastanesi Röntgen Teknisyeni alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular hangi tarihlerde, nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

ÖĞRENİM VE DENEYİM ŞARTI

– Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programlarının birinden mezun olmak. (1 personel için aşağıda belirtilen deneyim şartı aranmayacak)

– 2. veya 3.Basamak sağlık kuruluşlarında alanında en az 4 yıl çalışmış olmak.

– 2. veya 3.Basamak sağlık kuruluşlarında en az 2 yıl Kemik Dansitometrisi cihazı kullandığını belgelendirmek.

– 2. veya 3.Basamak sağlık kuruluşlarında en az 3 yıl Manyetik Rezonans Görüntüleme cihazı kullandığını belgelendirmek.

– 2. veya 3.Basamak sağlık kuruluşlarında en az 3 yıl Bilgisayarlı Tomografi cihazı kullandığını belgelendirmek. – CT (Bilgisayarlı Tomografi) sertifikasına sahip olmak ve belgelendirmek. – İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi almış olmak ve belgelendirmek.

– En az 1 inci seviye (120 saat) işaret dili eğitimi almış olmak ve belgelendirmek

KPSS ŞARTI

2020 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP93, Lise mezunları için 2020 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adayların öncelikle istenen belgeler kısmında yer alan 1(bir) numaralı online başvuru formunu doldurmaları zorunludur. Online başvurusunu tamamlayan adaylar asıl başvurularını ilan bitim tarihine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, birden fazla pozisyona başvuru yapanların başvuruları iptal edilecektir. Adayların KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir. Tecrübe istenen pozisyonlar için adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin yetkili amir tarafından kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi olması gerekmektedir.

Ayrıca adaylardan başvuruda bulunacakları pozisyonda çalıştıklarını gösterir belgenin kontrolü amacıyla https://www.turkiye.gov.tr/adresinden alınan sigortalı hizmet dökümünün istenilen evraklara eklenmesi gerekmektedir. (SGK kayıtlarında ilana konu unvanda çalışılıp çalışılmadığının belgelendirilmesi gerekmektedir. )

İlave belge istenen pozisyonlar için adayların istenilen belgeleri şahsen müracaat esnasında ıslak imzalı olarak teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru işlemleri 15.11.2021- 29.11.2021 (Mesai Bitimi-17:00) tarihleri arasında yapılabilecektir.

İSTENİLEN BELGELER:

1- Online Başvuru Formu (Sadece Doldurulacak ve Sistemden Gönderilecektir) 2- Ön Başvuru Formu (Lütfen Bilgisayar Ortamında İndirip Doldurunuz) 3- 2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi 4- Diploma Fotokopisi 5- Kimlik Fotokopisi 6- Özel Şart Belgesi (Varsa) 7- Fotoğraf (1 adet) 8- Askerlik Durum Belgesi

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...