Personel Alımı

Bafra Belediyesi 10 adet zabıta memuru alımı yapacak!

Samsun ili Bafra ilçe Belediyesi 10 adet zabıta memuru alım ilanı!

Samsun ili Bafra ilçe Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere 10 adet zabıta memuru alımı yapacak. Bafra Belediyesi zabıta memur alımı başvuruları yarın sona ermektedir. Peki, zabıta alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye nasıl yapılacak? İşte detaylar…

KPSS 70 TABAN PUANI İLE ZABITA ALIMI

Samsun ili Bafra Belediyesi 12 Ekim tarihli gazetede zabıta memuru alımı için yeni bir ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre, belediye bünyesine 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSSP3 puan türünden 70 taban puanı şartı ile bay-bayan 10 zabıta alınacak. Zabıta alımı için başvuru yapmak isteyen adayların herhangi bir lisans programından mezun olmuş olmaları yeterlidir.

ZABITA MEMURU OLMAK İÇİN

Zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında ( artı-eksi) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

ZABITA ALIMI BAŞVURU İŞLEMELERİ

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 12/10/2020 gününden 16/10/2020 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Bafra Belediyesi Ana Hizmet Binası Büyükcami Mah. Camikebir sok. No:1 Bafra/Samsun) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Elektronik ortamda, Belediyemizin yaziisleri@bafra.bel.tr mail adresine,

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Bafra Belediye Başkanlığı Bafra/Samsun adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır)

Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Bafra Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

SINAV BAŞVURUSU

Zabıta Memuru alımı için 11/11/2020 tarihinde Saat: 09.30’da başlamak üzere,
Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesislerinde sözlü sınav ve uygulamalı sınav yapılacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu