Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB İSPER 7 farklı meslekten personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Yönetim (İSPER) A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. 14 Kasım 2021 tarihli olarak İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre İBB İSPER A.Ş her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 14-22 Kasım 2021 tarihleri arasında aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılarda personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları aşağıda verilen link üzerinden online şeklinde yapılacak olup iş başvuruları ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız en az ilkokul, ilköğretim, lise (ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 7 farklı meslekten (Haşere İlaçlama İşçisi, Planlama Mühendisi, Destek Personeli, Büro Memuru, Elektrik Bakım Teknisyeni, Mekanik Bakım Teknisyeni ve Sosyal Medya Destek Uzmanı alımı) işçi ve memur alımları yapmaktadır.

Yukarıda belirtilen kadrolara ilişkin istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar aşağıda ayrı ayrı verilmiştir.

2 Haşere İlaçlama İşçisi Alımı;

En az ilkokul mezunu olmak,

4 Planlama Mühendisi Alımı;

Üniversitelerin Mimarlık ( 5 kişi),İnşaat Mühendisliği (2 kişi), Şehir ve Bölge Planlama (9 kişi),Harita (1 kişi) lisans programlarından mezun olmak.

ArcGiS, Autocad, Netcad v.b çizim programları ile grafik tasarım programlarında konusunda yeterliliği olan, tercihen Afet ve Acil Durum konularında iş tecrübesinin olması,

Askerlikle ilişiği olmamak.(Askerlikten muaf olmak, askerlik hizmetini yapmış veya işe giriş tarihi itibari ile en az 1 yıl erteletmiş olmak.)

Analitik düşünebilmesi, disiplinler arası koordinasyon ve kontrolü sağlayabilmesi, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı olması. İlgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterler.

3 Destek Personeli Alımı;

En az Lise mezunu olmak, B sınıfı ehliyeti olması ve aktif araç kullanabilmesi, Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilmek.

Müdürlük çalışma yönetmeliğinde sayılan idari iş ve işlemleri(teknik yeterlilik gerektiren) dosya ve evrak tedariki, diğer büro ve evrak işleri, şoförlük vb. işleri yürütmeye uygun.

3 Büro Memuru Alımı;

Üniversitelerin lisans ve/veya önlisans Acil Durum ve Afet Yönetimi (5 kişi} Halkla İlişkiler Bölümü Halkla ilişkiler ve Tanıtım. Halkla ilişkiler ve Reklamcılık (2 kişi} Ekonomik/İktisat ve işletme (1 kişi) lisans programlarından mezun olmak.

Askerlikle ilişiği olmamak.(Askerlikten muaf olmak, askerlik hizmetini yapmış veya işe giriş tarihi itibari ile en az 1 yıl erteletmiş olmak.)

Analitik düşünebilmesi, disiplinler arası koordinasyon ve kontrolü sağlayabilmesi, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı olması. Tercihen ihale süreçleri hk. tecrübesi olan, disiplin arası çalışmaya yatkın, ilgili mevzuat uyarınca talep edilmesi zorunlu kılınan kriterler.

3 Elektrik Bakım Teknisyeni Alımı;

3 Mekanik Bakım Teknisyeni Alımı;

Meslek Lisesi ( Makine, Motor veya Torna Tesviye) mezunu veya MYO ( Makine, Motor veya Torna Tesviye) mezunu,

Yapacağı işe engel bir hastalığı bulunmamak, Vardiyalı çalışmak için engeli bulunmamak, En az 2 yıl piyasa tecrübesi bulunmak, En fazla 30 yaşında olmak, Adli Sicil kaydı bulunmamak.

2 Sosyal Medya Destek Uzmanı Alımı;

Tercihen ön lisans mezunu, Tercihen üniversitelerin halkla ilişkiler, iletişim ve benzeri bölümlerinden mezun olmak,
Sosyal Medya kullanımına hakim olmak,

Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilmek, MS Office programlarını kullanabilmek, Yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olmak, Çözüm odaklı ve farkındalığı yüksek olmak.

Bu ilanlara İBB kariyer sayfası üzerinden hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu