Belediye İş İlanlarıİŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Denizli Büyükşehir Belediyesi PERAŞ personel alım ilanı yayınladı!

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kendi iştiraklerinden olan PERAŞ A.Ş’de görevlendirilmek 1 elektrik teknikeri, arıtma tesisi işletme operatörü alınacak.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un sayfasında, personel alımı için yeni bir iş ilanı daha yayınladı. İlana göre Denizli Büyükşehir Belediyesi, kendi iştiraklerinden olan PERAŞ A.Ş’de görevlendirilmek üzere 1 elektrik teknikeri, arıtma tesisi işletme operatörü alınacak.

Alınacak elektrik teknikeri ve arıtma tesisi işletme operatörü elemanları belediye bünyesinde kadrolu olarak istihdam edileceklerdir. Personel alımına ilişkin İŞKUR sayfasında yer alan iş ilanı detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizli Büyükşehir Belediyesi çağrı operatörü alımı başvuruları 8 Mart 2021’de başladı ve 10 Mart 2021 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Aşağıda belirtilen şartlara uygun adaylar başvuruları için CV’lerini elden veya PERAŞ Denizli Büyükşehir Belediyesi Personel Temizlik Ulaşım San. Ve Tic. A.Ş’ye ait ik@denizliperas.com mail adresine posta yolu ile gönderebilirler.

BAŞVURU ŞARTLARI

İşini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,
Denizli ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,
Kamu haklarından mahrum olmamak,

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu