Belediye İş İlanları

Muğla Bodrum Belediyesi personel alım ilanı yayınladı!

Muğla Bodrum Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Bodrum Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 184 personel alımı yapacak.

Bodrum Belediyesi personel alımı başvuruları başladı ve 11 Kasım 2021 mesai bitimine kadar devam edecek. Peki, Belediyeye personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Hangi mesleklerden personel alımı yapılacak? Bodrum Belediyesi başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

184 İŞÇİ ALIMI YAPILACAK

54 Beden İşçisi ( 7 Asfalt, 5 mezar Kazım, 3 Temizlik, 2 İnşaat ve 37 Genel İşçi )

10 Engelli Büro İşçisi,

120 Daimi İşçi ( Belirsiz Süreli ) ( 2 Demirci, 1 yazılım Donanım teknikeri, 6 Harita Teknikeri, 4 İnşaat Teknikeri, 2 İnşaat Mühendisi, 1 Veteriner Teknikeri, 1 Lastikçi, 2 marangoz, 1 Kaportacı, 1 Klimacı, 1 Sosyolog, 2 Sıhhi tesisatçı, 1 finisher Operatörü, 3 Greyder Operatörü, 5 İş Makinası Operatörü, 9 Ağır Vasıta Şoförü, 6 Tır Şoförü, 2 Traktör Şoförü, 1 traktör Tamircisi, 1 Veteriner, 1 Ziraat Mühendisi, 1 Mimar, 1 Şehir Plancısı, 1 Harita Mühendisi, 20 Güvenlik Görevlisi ) olmak üzere bay-bayan toplam 184 personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLAR NELERDİR?

Bodrum Belediyesi 184 personel alımı başvuruları için adaylardan genel olarak;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Bodrum ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Belediye Personel Alımı başvuruları 3 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 11 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Bodrum Belediyesi Çarşı Mahallesi Belediye Meydanı no.1 Bodrum adresine şahsen yapılacaktır.

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...