Emlak

Vakıfbank’tan 55 bin TL’ye satılık 100 metrekare 2+1 daire!

Vakıfbank 6 Kasım 2021 tarihi itibari ile satılık gayrimenkul ilanları yayınladı. Satılık konut ilanları arasında en ucuz olarak 55 bin TL’ye ev var. Bu evin oturum alan 100 metrekare ve 2+1 odadan oluşuyor.  Vakıfbank’tan 55 bin TL’ye satılık bu daire apartman daire olup 4. katta konumlu olup kattaki tek bağımsız bölümdür.

Vakıfbank’tan satılık daireler açık teklif usulü ile satılmakta olup, bu ilana minimum 2 bin TL teklif vererek bu daireye 57 bin TL’ye sahip olabilirsiniz. Peki, 55 bin TL fiyat biçilen bu ev nerede? Nasıl bir lokasyonda bulunuyor? Satılık dairenin genel durumu ve özellikleri nasıl? İşte detaylar…

Vakıf Bankası resmi internet sayfası üzerinden her gün yeni gayrimenkul satılık ilanları yayınlanıyor. Ucuz daire almak isteyenler bankadan satılık bu ilanları takip ediyor. Biz kamuisilanlari.net olarak Vakıfbank ve diğer bankaların yayınladıkları bu ilanlar içerisinde piyasa değerlerinden daha uygun fiyatlara gelebilecek daireleri araştırıyor ve sizlerin bilgilerine sunuyoruz. Bu bağlamda dün yeni bir satılık daire ilanı daha yayınlandı. İlan ile ilgili yapılan açıklamalarda şu bilgilere yer verildi;

 GENEL ÖZELLİKLER

Taşınmaz 5 nolu bağımsız bölüm projesine göre 4. katta konumlu olup kattaki tek bağımsız bölümdür. Mesken projesinde salon + mutfak, 2 adet yatak odası, hol, banyo, lavabo ve wc, 2 balkon iç hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m2 alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut + iş yeri amaçlı yapılaşma mevcut olup 2-3 katlı yıpranma payı yüksek, 4-6 katlı kısmende olsa yeni yapılmış müstakil yapılar mevcuttur. Bölge genelinde sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.

Bölgenin toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Fatsa Caddesi üzerinden ulaşımda rahatlık sağlamaktadır.

Tanım: Vakıfbank’tan Satılık 2+1 Daire

No: 7715

Kategori Seçimi : Konut

Konut Tipi: Apartman Dairesi

Konut Şekil: Daire

İl: Ordu

İlçe: Çamaş

Semt: Taşoluk

Adres: ORDU, ÇAMAŞ, TAŞOLUK MAH. FATSA CAD. NO:73 4.KAT D:5