Personel Alımı

KPSS şartı ile üniversiteye lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacak!

KPSS şartı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesine en az lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacak! Personel alımı başvurular 5 Kasım’da başladı ve 19 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir.

Peki, Afyon Kocatepe Üniversitesi hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İstenilen başvuru şatları nelerdir? İş başvurusu nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

MÜHENDİS, TEKNİKER, GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Üniversiteye daimi olarak istihdam edilmek üzere; 2 bilgisayar mühendisi, 1 maden mühendisi, 1 bilgisayar teknikeri, 1 bilgisayar programcısı, 1 fotoğraf-kamera teknikeri, 1 kaynak teknoloji teknikeri, 1 radyoloji teknikeri, 1 laborant, 4 güvenlik görevlisi ve 7 temizlik personeli alımı olmak üzere toplam 20 personel alımı yapılacak.

Başvuracak adaylarda ilgili KPSS puanları esas alınarak sıralama yapılacaktır. 2020 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak kişilerin, boy ve kilo ölçümü kurumumuzca yapılacağından ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen l5 gün içinde (mesai bitimine kadar) şahsen başvurmaları gerekmekte olup, posta yoluyla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

BAŞVURU SEKLİ VE YERİ

Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 10 iş günü içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen başvuru yapılabilecektir. 4-B İş Talep Formu Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasından formlar kısmından temin edilecektir.

Başvurular; Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Birimine (Ahmet Necdet Sezer Kampüsü/Gazlıgöl Yolu Üzeri AFTYONKARAHİSAR) yapılacak olup, istenilen belgeler eksiksiz olarak teslim edilecektir. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

NOT: Ülkemizde de görülmekte olan COVID-19 pandemisi nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla; Başvurular Şahsen yapılacağından başvuru esnasında evrak kontrolü yapılmayacak olup, eksik belge ile başvuru yapılmamalıdır. İlan şartlarına uygun olmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. Belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru için istenilen belgelerin asılları istenilmeyecek olup, adaylar atamaya hak kazandığı takdirde evrak aslı (geri iade edilmek üzere) veya noter tasdikli örneği/barkodlu internet çıktısı istenilecektir. Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece 1 (bir) tanesine müracaat edebilecektir.

Birden fazla kadro için başvuran adayların müracaatı geçersiz sayılacaktır. İlan hakkında Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’ndan, 0 (272) 218 15 80 nolu telefondan bilgi alınabilecektir.

Diğer tüm detaylar resmi ilan içeriğinde belirtilmiş olup, resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...