Personel Alımı

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine hemşire alımı yapılacak!

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere 90 hemşire alımı yapılacak!

Samsun il ve ilçelerindeki 19 Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere hemşire kadrolarına sağlık personelleri alınacak. Yayınlanan resmi ilan detaylarına göre Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne sözleşmeli toplam 90 hemşire alınacak.

Hemşire alımı için başvurular 23 Ekim 2020 tarihinde sona erecek. Peki, Samsun ve ilçelerinde ki Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezilerine hangi mezuniyet şartı ile hemşire alımı yapılıyor? Başvuru şartları nelerdir? Sağlık personelleri alımı için nereye ve nasıl başvuru yapılacak? İşte detaylar…

LİSANS MEZUNU HEMŞİRE ALIMI

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü tarafından geçtiğimi 9 Ekim 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan hemşire alım ilanına göre başvuru yapacak olan adayların Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Dilekçesi için BURAYA TIKLAYINIZ

KPSS ŞARTI VE YDS ŞARTI

19 Mayıs Üniversitesine 2018 KPSSP3 puan sıralaması esas alınmak suretiyle 87, ÖSYM Başkanlığınca yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) katılarak en az 60 puan şartı ile 3 hemşire alınacaktır.

Yayınlanan resmi ilan üzerinden diğer başvuru detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu