Personel Alımı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi güvenlik görevlisi ve teknisyen alımı yapacak!

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi güvenlik ve teknisyen alımı için yeni bir kamu personeli alım ilanı yayınladı. İlana göre Sıtkı Koçman Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi ve teknisyen alımı yapacak. Toplamda 8 personel alımı yapılacak olup, başvuru detayları aşağıda verilmiştir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanda ‘’ Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı Muğla merkez ve ilçelerinde bulunan birimlerde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, ZAMANI ve İSTENİLEN BELGELER:

Müracaatlar ilanın Resmî Gazete’de ve Üniversitemizin web sayfasında (www.mu.edu.tr) yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 48000 Menteşe/Muğla adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.
Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar başvuru yapılacak ilgili birime ulaşması gerekmektedir. (Postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.)

İstenilen Belgeler:

1. Başvuru formu (Üniversitemiz web sayfasında ilan metni içerisinde bulunmaktadır.)

2. 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

3. Mezuniyet Belgesi (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (e-Devlet üzerinden alınan nüfus kayıt örneği de kabul edilecektir.)

5. Bir adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)

6. Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

7. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir.)

8. Özel şartlarda istenen diğer belgeler (SGK Hizmet Dökümü, Çalışma Belgesi, Özel Güvenlik Kimlik Kartı, Sürücü Belgesi vs.) Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Tam ilan metnini görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...