Personel Alımı

Sarıyer Belediyesi zabıta memuru alım ilanı! Ön lisans mezunu 15 zabıta alımı yapılacak!

İstanbul Sarıyer Belediyesi yeni bir zabıta memuru alım ilanı yayınladı. İlana göre Sarıyer Belediyesi, KPSS 60 taban puanı şartı ile önlisans mezunu 15 adet zabıta alımı yapacak.

Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan detaylarına göre, alınacak zabıta memurları, belediye bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edileceklerdir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Sarıyer Belediyesi bay-bayan zabıta alımı başvuru işlemleri 6 Kasım 2020 tarihinde sona ermektedir. Başvuru yapmak isteyen adayların belgelerini 02 Kasım – 06 Kasım 2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde (mesai günlerinde saat 10:00-16:00 arasında) Pınar Mahallesi, Günyüzü Sokak No: 2 – Sarıyer/İstanbul adresinde bulunan Sarıyer Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

KPSS VE MEZUNİYET ŞARTI

T.C. Kimlik numarası ile ÖSYM kayıtlarının uyumunu kontrol etmek suretiyle adaylar KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak her bir unvan için boş kadro sayısının beş katı oranında aday sözlü ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

Tüm zabıta adaylarının Kamu ve Yerleştirme Sınavı (KPSS) P93 puan türünden 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

1 – Yerel Yönetimler Ön Lisans programından mezun 9 zabıta,

2 – Adalet Ön Lisans programından mezun 3 zabıta,

3 – Yerel Yönetimler Ön Lisans programından mezun ve İngilizce YDS’de En Az (C) düzeyinde puan almış olma şartı ile 3 zabıta alımı yapılacaktır.

Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu