Personel Alımı

Göynük Belediyesi KPSS şartlı itfaiye eri alımı yapıyor!

Bolu ili Göynük ilçe Belediyesi KPSS 60 taban puan şartı ile en az lise ve önlisans mezunu itfaiye eri alımı yapacak!

Bolu ili Göynük ilçe Belediyesi KPSS şartlı olarak yeni bir itfaiye eri alım ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre Göynük Belediyesi lise ve önlisans mezunu öğrenim düzeylerinden itfaiye eri alımı yapacak.

Alınacak itfaiye personelleri, belediyenin bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

KPSS ŞARTI

Göynük Belediyesi İtfaiye eri alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların, önlisans mezunları için 2018 yılı KPSS P93, ortaöğretim (Lise veya dengi) 2018 yılı KPSS P94 türünden 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

MEZUNİYET ŞARTI

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun 1 itfaiyeci

Lise veya Dengi Okul Mezunu 1 itfaiyeci olmak üzere toplam 2 itfaiye eri alınacaktır. Her iki ilan içinde adayların en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Göynük Belediyesinin yukarıda belirtilen boş itfaiye eri kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıdadır.

Belediye İtfaiye Yönetmeliği’nin 15/A maddesindeki özel şartlara göre, itfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması. Boy ve kilo tespitleri belediyemizce yapılacaktır.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için;

Yukarıda sayılan başvuru belgelerini, 15.10.2020 ile 21.10.2020 tarihinde saat 17.00’a kadar (mesai günlerinde saat 09.00-12.00-13.00-17.00 arasında), Yenice Mahallesi Belediye Meydanı Şehit Mehmet DİRİ İşhanı No: 2 Üst Kat Göynük / BOLU adresindeki Göynük Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan hakkında ki diğer detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.