İŞKUR İş İlanları

Et ve Süt Kurumu İstanbul şubesine şoför alımı yapacak!

Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü şoför alım ilanı!..

İstanbul Et İşletme Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile en az ilkokul mezunu şoför alımı yapacak! Şoför alımı için adayların D veya E sınıfı (yeni C veya CE) ehliyete ve SRC belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

ET VE SÜT KURUMU ŞOFÖR ALIM İLANI

Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü’nün İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınladığı ilana göre başvurular 19 Ekim 2020 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların bu tarihe kadar İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bunun için aşağıda verilen linki tıklayabilir ve başvuru ekranı üzerinden online işlemlerini yapabilirsiniz.

İstanbul şubesi Depo Müdürlüğüne şoför alımı için Et Ve Süt Kurumu’nun yayınladığı personel alım ilanı detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

BAŞVRU DETAYLARI

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenilecektir).

Asgari ilkokul/ilköğretim mezunu olmak

“D” veya “E” Sınıfı (Yeni C veya CE) ehliyete sahip olmak.SRC Belgesine sahip olmak. (Psikoteknik Belgesine sahip olmak.Dijital Takograf Belgesine sahip olmak.)

Adayların kura çekimi 23/10/2020 tarihinde saat 10:00 da Büyükçekmece 7.Noterlik huzurunda İstanbul Et İşletme Müdürlüğü adresinde yapılacaktır. (Kavaklı Mah.Kosova Cad. no:17 Beylikdüzü/İstanbul)

Sınav tarihi Et ve Süt Kurumuna ait www.esk.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır.

Fiilen askerlik yapmış veya muaf olması

Belirten bu ilana İŞKUR üzerinden hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.