İŞKUR İş İlanları

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi engelli temizlik personeli alımı yapacak!

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile engelli temizlik personeli alımı yapacak!

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı engelli kadrosuna temizlik personeli alımı yapacak.

ENGELLİ TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Temizlik personeli alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve engel durumunu belgeleyen en az yüzde 40 oranlı sağlık kurulu raporu olmaları gerekmektedir. Bu ilan için adaylardan KPSS şartı istenmemektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi temizlik personeli alımı başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 19 Ekim 2020 tarihine kadar, aşağıda belirtilen linki tıkladıktan sonra açılan İŞKUR’un başvuru ekranından online başvuru işlemelerini yapmaları gerekmektedir.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Üniversite yönetimi tarafından engelli temizlik personeli alımı için belirtilenen başvuru şartları şöyle;

1 – En az ilköğretim mezunu olmak,

2 – 18-30 yaşları arasında olmak

3 – Erişkinler için Engellilik Sağlık Kurulu Raporuna sahip olmak

4 – Burdur İli Ağlasun İlçesinde ikamet ediyor olmak.

Hemen online başvuru yapmak ve yayınlanan diğer resmi ilan detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

BAŞVURULARIN İNCELENMESİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’dan alınan başvuru sahiplerinin isimlerinin yer aldığı listeler ile kura çekiminden önce adayların ilan şartlarını taşıyıp taşımadıklarının tespit edilebilmesi amacıyla istenilen belgeler daha sonra (https://imdb.mehmetakif.edu.tr/) internet adresinde yayımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.