Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı KPSS ve YDS şartı ile personel alım ilanı yapacak!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 26 Ekim ile 6 Kasım 2020 tarihleri arasında KPSS ve YDS şartı ile personel alımı yapacak!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yeni iş ilanları yayınladı. Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, 2019 veya 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 70 taban puanı ve İngilizce dilinde geçerli bir Yabancı Dil Sınavı (YDS) şartı ile sözleşmeli personel alımı yapacak.

Enerji Bakanlığının yayınladığı ilan detaylarında personel alımı başvurularının 26 Ekim 2020 ile 6 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Personel alımına ilişkin başvurular T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’na posta yoluyla (kargo/iadeli taahhütlü) yapılmaktadır.

BAŞVURU YERİ
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No: 2 06520 Bahçelievler – Çankaya/ANKARA

BAŞVURU SONUÇLARININ DUYURULMASI

Başvuruları değerlendirilip sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Bakanlığımız internet sitesi, www.enerji.gov.tr adresinde 20/11/2020 tarihinde ilân edilecektir. Adaylara ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Bakanlık tarafından yayınlanan resmi personel alım ilanını görüntülemek, başvuru şartlarını öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başvuru formu İçin Buraya TIKLAYINIZ

Öz Geçmiş Formu İçin Buraya TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.