Personel Alımı

10 üniversiteye en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu 765 personel alımı yapılacak!

Boğaziçi, Marmara, Gümüşhane, Gazi, Alanya Alaaddin Keykubat, Samsun, Konya Teknik, Batman, Yıldırım Beyazıt ve Gaziantep üniversiteleri olmak üzere toplam 10 üniversiteye en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu 765 personel alımı yapılacak!

Bu belirtilen üniversitelere güvenlik görevlisi, temizlik personeli, memuru, farklı branşlardan sağlık personeli, tekniker, teknisyen ve vasıflı-vasıfsız işçi alımı yapılacak olup, alınacak personeller üniversitenin memur kadrolarında daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Aşağıda hangi üniversitelerin personel alımı yapacağı listelenmiştir. Bu belirtilen üniversitelerin ilan detaylarını görüntülemek için üniversite isminin üzerini tıklayınız…

1 – Boğaziçi Üniversitesi

Boğaziçi Üniversitesi güvenlik alımı için Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre üniversiteye 7’si kadın olmak üzere toplam 17 güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

2 – Marmara Üniversitesi

Marmara Üniversitesi 25 Ekim 2021 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre Marmara Üniversitesi, aşağıda belirtilen kadrolara en az lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden bay-bayan olmak üzere 15 farklı branştan personel alımı yapacak! Toplamda 75 personel alımı yapılacak olup, ilan detayları aşağıda verilmiştir.

3 – Gümüşhane Üniversitesi

Gümüşhane Üniversitesi temizlik personeli alımı için resmi gazetede yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre Gümüşhane Üniversitesi, Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 7 adet temizlik personeli alımı yapacak.

4 – Gazi Üniversitesi

Gazi Üniversitesi 21 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete’de yeni personel alım ilanları yayınladı. İlana göre Gazi Üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesinde çalıştırılmak üzere; 5 Biyolog (Viroloji), 95 Hemşire, 7 Laborant, 3 Anestezi Teknikeri, 1 Radyoterapi Teknikeri, 1 Pataloji Teknikeri, 2 Radyoloji Teknikeri, 1 Elektronörofizyoloji, 4 Tıbbi Sekreter, 65 Hastabakıcı ve 15 temizlik personeli olmak üzere toplam 200 personel alımı yapılacak. Alımlarda yazılı veya sözlü sınav yoktur.

5 – Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi personel alımı için Resmi Gazete’de yeni ilan yayınladı. Kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre üniversiteye, yazılı veya sözlü sınav olmaksızın memur (büro personeli), hemşire ve şoför alımı yapılacak.

6 – Samsun Üniversitesi

Samsun Üniversitesi 19 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete’de yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Samsun Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 21 farklı meslek ve öğrenim düzeylerinden personel alımı yapacak! Hangi öğrenim düzeylerinden/mezuniyet şartlarından personel alımı yapacağı, hangi bölümlerden mezun adaylar arasından kaç personel alınacağı ve diğer tüm detaylar aşağıda belirtilmiştir.

7 – Batman Üniversitesi

Batman Üniversitesi Resmi Gazete’de yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İlana göre Batman Üniversitesi, iç denetçi kadrosuna memur alımı yapacak. Memur alımı başvuruları bugün yani 19 Ekim 2021 tarihinde başladı ve 15 gün devam edecektir.

8 – Konya Teknik Üniversitesi

Konya Teknik Üniversitesi KPSS şartı ile en az lise mezunu güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapacak. Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanda ‘’ Üniversitemiz birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi.

9 –  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 20 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik personeli olmak üzere toplam bay-bayan 40 personel alımı yapacak.

10 – Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi personel alım için 15 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete’de yeni ilan yayınladı. İlana göre Gaziantep Üniversitesi, kendi bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam etmek üzere 54 personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları bugün başladı ve 1 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir.

 

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...