Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer danışmanı alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) danışman alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB, kendi bünyesinde bulunan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş’de çalıştırmak üzere kariyer danışmanı alımı yapacak.

İSPER danışman alımı başvurular yine İBB Kariyer sayfası üzerinden yapılacak olup, başvurular 23-25 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların, aşağıda belirtilen şartlara uygun olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Tercihen üniversitelerin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, işletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Psikoloji, Sosyoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinin birinden Lisans düzeyinde mezun olması ve bu alanda tercihen en az iki yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

İBB İSPER İŞ BAŞVURUSU

İBB İSPER başvuruları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait kariyer sayfası zerinden online şeklinde yapılacak olup, başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...