EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 122 Bin TL’ye satılık doğalgazlı lüks daire

Vakıfbank hacizde ki evleri piyasadan daha uygun fiyatlara satmaya devam ediyor. Bu bağlamda Vakıfbank, doğalgazlı lüks daireyi 122 Bin TL’ye satılığa çıkardı. Vakıfbank’tan 122 Bin TL’ye satılık bu  lüks daire şehir merkezinde bulunuyor.

Satılık bu daire açık teklif usulü ile satılmakta olan, daireyi almak isteyenler Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden tekliflerini veriyorlar. Teklif vermek için aşağıda belirtilen linki tıklayabilirsiniz. Peki, Vakıfbank’tan 122 Bin TL’ye satılık bu doğalgazlı lüks daire nerede? Kaçıncı katta? Genel durumu nedir? Kaç odası bulunuyor ve oturum alanı kaç metrekare? İşte detaylar…

GENEL DURUMU

Taşınmaz 15 no.lu bağımsız bölüm binaya kuzey cepheden ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve sol arkadan 2.daire (güney cepheli) olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan ölçüme göre 33 m2 dir.

Bağımsız bölüm açık mutfaklı yaşam alanı, yatak odası, banyo/wc ve balkon bölümlüdür. Binada asansör mevcuttur.

Kapalı ve Açık otopark imkanı bulunan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve bodrum + zemin +6-11 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu ve hızla devam ettiği, 5-6 yıl önce imara açılmış olan bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir.

Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan 250. Caddeye olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; yeni otogar inşaatı ve doğu kampüsü olarak ifade edilebilir. Taşınmazın Yapı Kullanım İzin (İskan) Belgesi bulunmamaktadır.