GündemSON DAKİKA

Osmanlı Ocakları: 200 bin kişilik ordumuz var!

Osmanlı Ocaklarından hem flaş hem de skandal boyutta itiraf açıklamaları geldi. İktidar adına sosyal medyada 200 bin kişilik bir trol ordusu kurduklarını itiraf eden Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş, bunların yönetiminde kendisinin olduğunu belirtti. Dahası, yaptığı skandal açıklamalar büyük tartışmaları da beraberinde getirdi.

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş, 2023 seçimlerine “200 bin kişilik sosyal medya ordusu” ile hazırlandıklarını söyledi. Devlet ile gelip geçici hükümetleri bir birine karıştıran Demirtaş ‘’AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘kefenli askeri’ olmaya ant içtiklerini’’ söyledi. Demirtaş konuşmasında, Erdoğan’ı ümmetin lideri olarak tanımlıyor ama hangi ümmet belli değil. 2023’e hazırlandıklarını söylüyor ama sanki 2023’te dolar 0,02 kuruş, euro ise 0,03 kuruş olacakmış gibi bahsediyor.

Ne tür bir yapıya sahip oldukları belli olmayan, maaşlarını nereden aldıkları açıklanmayan, devlet içerisinde ne gibi faaliyetlerde oldukları kestirilemeyen Osmanlı Ocakları, 200 bin ordumuz var demekle ne demek istedi? Yoksa, gerçekten de devlet içerisinde paralel bir ordu oluşturuldu da ‘’sosyal medya’’ bu oluşumun örtüsü mü yapılıyor? –‘Hani ben sosyal medya ordusu diyeyim de siz gereğini anlayın’- hesabı bir açıklama mı bu? Yada kendi akıllarınca muhalefete göz dağı mı vermek istediler? Bakın ne demiş Esat Demirtaş;

“200 BİN KİŞİLİK ORDUMUZ VAR”

“Sosyal medyada 200 bin kişilik ordumuzun ben yönetimindeyim. Sizin bilmediğiniz bir sosyal medya savaşı da veriyoruz. Bunu bilmenizi istiyorum. Orayı biz yönetiyoruz artık. Herkesin elinden aldık. Her gece 200 bin kardeşimle beraber gece 23.00’e kadar ailemden uzak kalma pahasına bir odaya çekilip bir mücadele veriyoruz. Ne mücadelesi veriyoruz biliyor musunuz? 2023 mücadelesi veriyoruz. Çünkü o günü almalıyız. O gün bizim günümüz. Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar bu davanın başına, ümmetin başına getirmeye, onu lider yapmaya ve Devlet Bahçeli ile beraber bu ülkeyi tekrar yönetmek için, yönettirmek için onların önünde ordu olmaya kefenli liderin, kefenli askeri olmaya ant içtik”

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...