EmlakSON DAKİKA

Vakıfbank’tan 46 bin TL’ye satılık doğalgazlı apartman dairesi

Vakıfbank gayrimenkul satışı devam ediyor. Vakıfbank Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan satılık daire ilanlarında en uygun fiyata, 46 bin TL’ye daire bulunuyor. Vakıfbank’tan 46 bin TL’ye satılık bu daire doğalgazlı ve apartman dairesi.

Peki, bankadan satılık bu daire nerede, hangi lokasyonda yer alıyor? Oturum alanı kaç metrekare ve kaçıncı katta? İşte tüm detaylar…

Satılık bu daire açık artırma teklifi ile satışa sunulmakta olup, sadece 1.000 TL fiyat artırarak bu evi 47 bin TL’ye sahip olma şansını yakalayabilirsiniz. Dairenin durumu ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

GENEL ÖZELLİKLER

2 Bağımsız Bölüm: Kuzeybatı cepheden, bodrum kattan sağlanan ana yapı girişine göre sol ön tarafta, ortada konumlu mesken vasıflıdır. Taşınmaz projesinde 31 m2 alanlı olup açık mutfak, 1 oda, wc-banyo hacimlerinden ibarettir. Taşınmazların yakın çevresinde; Korkut Ata Üniversitesi, Dede Korkut İlk Okulu, Sunar Nuri Çomu Camii, Fakıuşağı Sağlık Ocağı gibi çok sayıda sosyal donatı bulunmaktadır. Bölgede alt yapı tam olup belediye hizmetleri faal durumdadır.

Tapu Durumu: Kat İrtifakı

Bina İnşa Yılı: 2014

Bulunduğu Kat: Bodrum

Yakıt Tipi: Doğalgaz

Yapı Tipi: Betonarme

Min. Artış: 1.000 TL

Başlangıç Bedeli: 46.000 TL

Teminat Bedeli: 2.300 TL

İlgili Şube Adı: ADNAN MENDERES BULVARI OSMANİYE

Dairenin bulunduğu adres: Osmaniye, merkez, Fakıuşağı Mah. 45012 sok. NO:11 Kemal Keskin İnşaat Sitesi D Blok Kat: bodrum D:2