Personel Alımı

Galatasaray Üniversitesi güvenlik görevlisi ve büro memuru alımı yapacak!

Galatasaray Üniversitesi güvenlik ve memur alımı için Resmi Gazete’de yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre Galatasaray Üniversitesi, kendi bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam etmek üzere bay-bayan güvenlik görevlisi ve büro memuru alımı yapacak.

Güvenlik görevlisi alımı ve büro memuru alımı için Galatasaray Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada ‘’ 2020 KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 5 (beş) adet sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi.

Peki, Galatasaray Üniversitesi güvenlik alımı ve memur alımı için istenilen şartlar nelerdir? Başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İÇİN

Özel Güvenlik ve Koruma, Güvenlik, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Koruma ve Güvenlik ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

BÜRO MEMURU ALIMI İÇİN

Ön lisans mezunu olup, Microsoft Office programlarını bildiğine dair sertifika sahibi olmak, üniversitelerin öğrenci işlerinde deneyimli olmak ve belgelemek, temel istatistik eğitimi aldığına dair sertifika sahibi olmak.

2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE BAŞVURU SIRASINDA İSTENECEK BELGELER

a) Başvuru Formu (www.gsu.edu.tr internet sayfasından temin edilebilir.),

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.),

c) Nüfus cüzdanı / T.C kimlik kartı fotokopisi, ç) Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyan,

d) KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi, e) Yukarıda yazılı olan özel şartlar ve aranan nitelikler bölümünde istenen belgeler,

f) 1 adet fotoğraf. Adayların, ilgili belgeler ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapılabilir.

YERLEŞTİRME VE ADAYLARIN ATAMA İŞLEMİ İLE DİĞER HUSUSLAR

a) Yerleştirilmeye hak kazanan adayların hazırlanması gereken evrakları 7 gün içinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde başvuruda bulunmayan ya da sözleşmeyi imzaladığı halde göreve başlamayan adaylar nedeniyle boş kalan kadrolara yedek adaylardan sırayla yerleştirme yapılacaktır.

b) Yerleştirme ile ilgili diğer bilgiler Üniversitemizin www.gsu.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir.

c) Eksik veya yanlış beyanda bulunan ve yapmış olduğu beyanı belgeleyemeyen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak olup, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Bu kişilere Üniversitemiz tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...